ODDLUŽENÍ
SPRÁVA DLUHŮ
Mgr. Bogdan Siuda
tel: 604 304 755
Dlužíš ?
nevíš jak dál ?
bojíš se, že o vše přijdeš ?
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . .
 
Máme pro Vás řešení:
 
Zajistíme pro Vás ochranu
před věřiteli, oddlužení
a správu dluhů
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . .

Oddlužení

Podíváme se na Vaši situaci, jak ven z dluhové pasti. Budeme kontaktovat Vaše věřitele, exekutory a pokusíme se dohodnout splátky.

Pokud bude zřejmé, že toto řešení je pro Vás již neuskutečnitelné, ověříme, jestli splňujete podmínky osobního bankrotu, vyplníme s Vámi veškeré potřebné formuláře, kontaktujeme za Vás všechny Vaše věřitele, zajistíme veškeré potřebné právní náležitosti a vypracujeme pro Vás podklady pro podání oddlužení.


Služba obsahuje

1) Zhodnocení Vaší situace a vyhodnocení šancí na osobní bankrot: 500,- Kč
 
2) Převzetí podkladů potřebných k vyhlášení osobního bankrotu: ZDARMA
 
3) Když bude třeba nalezení skulinky jak i Vám poskytnout službu osobního bankrotu,
    když nesplníte všechny podmínky. Přesně určíme, poradíme, co je třeba,
    abyste na osobní bankrot dosáhli. Zpracujeme podklady. Vypracování žádosti
    k soudu: PLACENO
 
4) Podání návrhu k soudu: ZDARMA
 
5) Průběžné poradenské služby v rozsahu potřebném k úspěšnému osobnímu
    bankrotu: ZDARMA
 
6) Doplnění návrhu: 500,- Kč / 1 dodatečné doplnění

Osobní bankrot

Je to státem posvěcená metoda jak dát člověku druhou šanci, aby mohl během svého života ještě někdy klidně spát a vymanil se ze stresujícího koloběhu žalob, exekucí, půjček a nekonečných splátek.

Osobní bankrot mohou využít
Všichni, kteří již dále nemohou splácet, ti kterým již nikdo nepůjčí jinak než na lichvářský úrok za zcela nevýhodných podmínek.

Zaměstanci
Už nevycházíte s platem ? Vynecháváte splátky ? Přicházejí první žaloby nebo exekuce, už ani přesčasy a fušky nestačí. Je čas se zamyslet nad možností využít odborníků v této oblasti a využít služby oddlužení nebo správy dluhů. Zdá se Vám Vaše situace bezvýchodná ? Neotálejte, zavolejte nám na tel: 604 304 755 nebo přijďte do sídla naší společnosti: zde
a najdeme společně řešení !

Rodiny s dětmi
Už nedokážete splácet ? Hádate se kvůli penězům ? NEMUSÍTE ! Mohli jste přijít o práci a proto nejste schopni splácet, mohlo dojít k úrazu, nečekaným výdajům nebo jste ručili sousedům a kvůli nim máte sami problémy. Jestli nejste schopni splácet, nebo Vám hrozí exekuce, vypnutí elektřiny. Najdeme Vám řešení dluhů a u Vás doma zase bude klid a pohoda. Zavolejte nám na tel: 604 304 755 nebo přijďte do sídla naší společnosti: zde
a najdeme společně řešení !

Důchodci
Ručíte za půjčky svých dětí a vnoučat a dostaly Vás do nečekaných problémů ? Nejste v tom sami a Správa dluhů má pro Vás řešení ! Jako spousta důchodců i Vy můžete být ve finančních problémech NEVINNĚ. Půjčili jste dětem peníze, jste ručiteli jejich hypotéky, vzali jste půjčky z dobré vůle na své jméno a teď z toho máte jenom problémy. Chodí Vám upomínky, zvoní věřitelé a vše spadlo na Vás. Pomůžeme Vám situaci zvládnout a zase klidně spát. Zavolejte nám na tel: 604 304 755 nebo přijďte do sídla naší společnosti: zde
a najdeme společně řešení !

Rozvedení
Vzal Vám partner po rozvodu vše, co jste budovali a na krku Vám nechal jen půjčky a dluhy ? Stává se to bohužel často. Soud ale rozhodl a Vy se musíte starat. Nahánějí Vás věřitelé kvůli půjčkám a dluhům, které jste zvládali s partnerem, ale už jste v tom sami a hledáte řešení. Správa dluhů pomůže vyřešit Vaše splátky, neuhrazené půjčky, dluhy ze splátkových prodejů, hrozící exekuce atd. Zdá se Vám Vaše situace bezvýchodná ? Zavolejte nám na tel: 604 304 755 nebo přijďte do sídla naší společnosti: zde a najdeme společně řešení !

Podnikatelé
Nově insolvenční zákon dává možnost využít služby osobního bankrotu i podnikatelům, pokud jejich dluhy nepocházejí z podnikání.


Jak na dluhy Definice pojmů Spolupráce
 
SIBO Service s.r.o. © 2015