ODDLUŽENÍ
SPRÁVA DLUHŮ
Mgr. Bogdan Siuda
tel: 604 304 755
Dlužíš ?
nevíš jak dál ?
bojíš se, že o vše přijdeš ?
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . .
 
Máme pro Vás řešení:
 
Zajistíme pro Vás ochranu
před věřiteli, oddlužení
a správu dluhů
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . .

Jak na dluhy

Jak na dluhy, aneb jak lze dobře nebo špatně
dluhy řešit:


1. Nějak bylo, nějak bude
To je ta nejhorší varianta. Před dluhy se neschováte. Končí to exekucí všeho, co vlastníte, a z malého dluhu je dluh několikanásobně vyšší. Jeden příklad za všechny. Pan Novák nezaplatil 10 pokut za jízdu načerno v MHD (10 x 700,- Kč). Za tři roky ho našel exekutor a dluh byl cca 240 000,- Kč a potom přišel k nám, ať mu pomůžeme. Pomohli jsme, ale bylo to náročné a obtížné.

2. Vybíjet klín klínem
Půjčovat si na zaplacení jiných půjček je sebevražda. Máme plné kanceláře lidí, kteří si mysleli, že to zvládnou a se zlou se potázali. Ale i těmto lidem umíme pomoci.

3. Vyrazit do bank a dohodnout si snížení splátek
Banky posílají svým klientům dopisy, e-maily a sms zprávy: "Pokud se dostanete do prodlení se splátkou, s důvěrou se obraťte na pracovníky banky, dohodnou Vám snížení atd." Kdo už tyhle sliby neslyšel. Když nepotřebujete, tak Vám chtějí půjčit, a když potřebujete - tak Vám pochopitelně nic nepůjčí. Pokud už jste v prodlení se splátkami, tak nepochodíte, nebo Vám nabídnou takovou splátku, která stejně nic neřeší. Většina lidí, kterým pomáháme, si to vyzkoušela na vlastní kůži. V našich kancelářích potom barvitě popisují své zážitky s bankami a jak je vzali na hůl.

4) Osobní bankrot - insolvence
Je to státem posvěcená metoda jak dát člověku druhou šanci, aby mohl během svého života ještě někdy klidně spát a vymanil se ze stresujícího koloběhu žalob, exekucí, půjček a nekonečných splátek.

Jak na to ?
Musíte mít pravidelný příjem. Musíte mít na to, abyste do pěti let zaplatili alespoň 30% svých dluhů i s úroky. Musí všichni, komu dlužíte s tím souhlasit atd. Je to život na hranici bídy na pět let. Je to ale možnost, se kterou počítáme, a naši právníci Vám vypracují návrh pro podání k soudu již za 2 - 5 pracovních dnů !

Nezaplatíme všechny dluhy najednou, ale domluvíme se s jednotlivými věřiteli na výši a způsobu splátky. Nezaplatíme za Vás všechny dluhy jednorázově, ale vezmeme je do správy. Postavíme se na Vaší stranu a začneme za Vás jednat s věřiteli a spravovat Vaše dluhy až do úplného splacení.

Prozkoumáme oprávněnost nároků věřitelů, rozhodčích doložek a jiných. Napadneme jejich oprávněnost, pokud zjistíme pochybení ze strany věřitele. Přerozdělujeme Vaše splátky podle zákona. O všem jste informováni. Máme skupinu odborníků, která se touto problematikou zabývá již léta a jsme tu i pro Vás.


Jak na dluhy Definice pojmů Spolupráce
 
SIBO Service s.r.o. © 2015